Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë - Bota Sot
Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë

Mediale Vip

Luana tregon fizikun e përsosur nga ballkoni i shtëpisë

Më: 22 maj 2020 Në ora: 18:18
Luana

Luana Vjollca realizoi set fotografik nga ballkoni i shtëpisë.

Luana Vjollca gjatë këtyre muajve të pandemisë është aktivizuar shumë në rrjete sociale.

Moderatorja, së fundi publikoi disa fotografi, të cilat i realizoi nga pallkoni i shtëpisë dhe vjen tejet joshëse.

Ajo kishte veshur një palë pantallona, bluzë të shkurtër dhe jelek sipër saj, duke vënë në pah belin e sheshtë.

Për ndryshe, Luana Vjollca së fundi ka realizuar fotosesion për “Modda Turkey”, ku erdhi joshëse si zakonisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Afer.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat