Merita Latifi vjen me hitin e ri, sukses që në orët e para - Bota Sot
Merita Latifi vjen me hitin e ri, sukses që në orët e para

Mediale Vip

Merita Latifi vjen me hitin e ri, sukses që në orët e para

Më: 22 maj 2020 Në ora: 21:08
Merita Latifi

Si duket e duan të gjithë dhe presin hit pas hiti nga ajo.

Po flasim për këngëtaren Merita Latifi e cila sapo ka sjellë një tjetër këngë e nga klikimet e shumta ka rezultuar vërtetë një hit pasi po pëlqehet mjaft.

Kënga është mjaft e bukur që nga interpretimi i artistes së re e deri te klipi mjaft i bukur nga MProduction, e ku spikat dhe teksti mjaft i përshtatur ashtu si dhe titullohet "Vera pa mërgimtar".BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat