Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi - Bota Sot
Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi

Mediale Vip

Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi

Më: 23 maj 2020 Në ora: 09:02
Getinjo

Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja.

Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një “Freestyle” që e ndau edhe me adhuruesit në Instagram.

Reperi publikoi një video, në të cilën sërish tregoi aftësitë e tij në rep teksa mori  komente pozitive nga ndjekësit dhe miqtë

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OK😛

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat