Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani - Bota Sot
Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani

Mediale Vip

Arbenita publikon fotografi të ëmbël me Feron: Personi që më mungon tani

Më: 23 maj 2020 Në ora: 10:15
Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli dhe rep-artisti Fero kanë një kohë të gjatë që janë në një lidhje dashurie.

Dyshja shpeshherë kishin deklaruar se janë ndarë, por në fund sërish janë bashkuar dhe kanë publikuar imazhe së bashku.

Kështu ka bërë edhe Arbenita, ku përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka publikuar një fotografi me Feron teksa shihen të përqafuar.

Tani që botën e ka kapluar pandemia coronavirus, Arbenita ka mbetur e izoluar në Angli, ndërsa Fero në Gjermani.

Çifti kishin shprehur mall edhe një një ‘InstaLive’, ku shumë fansa të tyre patën mundësi t’u bënin edhe pyetje. 

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat