Ryva Kajtazi tregon pamje brenda shtëpisë së saj - Bota Sot
Ryva Kajtazi tregon pamje brenda shtëpisë së saj

Mediale Vip

Ryva Kajtazi tregon pamje brenda shtëpisë së saj

Më: 23 maj 2020 Në ora: 13:37
Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi është një nga emrat mjaft të kërkuar në estradë për ahengje të ndryshme familjare.

Duke pasur një agjendë të ngjeshur me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore, si dhe duke qenë me vite pjesë e skenës muzikore, këngëtarja bën një jetë mjaft luksoze.

E si rrallëherë, ajo ka zbuluar pamje të një pjese të ambientit në shtëpinë e saj.

Këngëtarja ka vite që është martuar, dhe tashmë ka një vajzë, ndërsa shumë shpejt ajo do të sjellë në jetë edhe fëmijën e saj të dytë, e që është djalë.

Në muzikë, këngëtarja ka një vit që nuk ka sjellur një projekt të ri, ndërsa ai i fundit mbetet “Santorini”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat