Arilena Ara nuk “fshihet më”, prezanton të dashurin! - Bota Sot
Arilena Ara nuk “fshihet më”, prezanton të dashurin!

Mediale Vip

Arilena Ara nuk “fshihet më”, prezanton të dashurin!

Më: 24 maj 2020 Në ora: 08:38
Arilena Ara, Popi Kola

Ishte përfolur gjatë që është në një lidhje, por Arilena Ara ka preferuar që ta mbajë atë jashtë vëmendjesn mediatike. Tani me sa duket, këngëtarja “ nuk fshihet më”.

Postimet në rrjetet sociale e kanë “ vulosur” lidhjen e saj me menaxherin Popi Kola, e madje këngëtarja 20 vjeçare, edhe periudhën e karantinës e kaloi me të dashurin e saj.

Sipas Gazetës panorama, miq dhe të afërm të çiftit pohuan se ata e kanë zyrtarizuar lidhjen, duke u prezantuar edhe te familjet e tyre tashmë si partnerë, e jo thjesht si bashkëpunëtorë.

Image
Arilena Ara, Popi Kola
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat