Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare - Bota Sot
Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare

Mediale Vip

Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare

Më: 24 maj 2020 Në ora: 13:01
Familja Fejzullahu

Ermal Fejzullahu ka uruar të gjithë për festën e Bajramit me një foto familjare.

Bashkë me prindërit, gruan dhe fëmijët, Ermali ka uruar nga familja festën e Bajramit.

Si një djalë dhe prindër i devotshëm, këngëtari i njohur ka uruar shëndet e begati në familjet .

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat