Kështu zgjodhi të urojë festën Ghetto Geasy - Bota Sot
Kështu zgjodhi të urojë festën Ghetto Geasy

Mediale Vip

Kështu zgjodhi të urojë festën Ghetto Geasy

Më: 24 maj 2020 Në ora: 18:15
Geti

Geti uroi besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit.

Sot, besimtarët myslimanë kudo në botë festojnë festën e Fitër Bajramit.

Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta edhe nga këngëtarët tanë, të cilët zgjedhin fjalët më të mira për këtë ditë.

Edhe reperi Getoar Selimi, uroi me rastin e kësaj feste të gjithë miqtë e besimit islam përmes një postimi në InstaStory.

“Urime Festa e Fitër Bajramit, Paqja, Mëshira dhe Falja e ALLAHUT qoft mbi ne dhe familjet tona, ka shkruar ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat