Moderatorja e sportit: Do befasohesha nëse nuk do më ngacmonin futbollistët - Bota Sot
Moderatorja e sportit: Do befasohesha nëse nuk do më ngacmonin futbollistët

Mediale Vip

Moderatorja e sportit: Do befasohesha nëse nuk do më ngacmonin futbollistët

Më: 24 maj 2020 Në ora: 21:29
Albana Bejko

Moderatorja e pranon se ngacmohet nga futbollistët.

Albana Bejko, moderatore e emisionit e ftuar në “Mos i fol shoferit” ka treguar se të gjitha gazetaret e sportit ngacmohen nga futbollistët dhe do ishte surprizë nëse nuk do ndodhte kjo gjë.

“Surprizë do ishte nëse nuk do ngacmoni futbollistët një gazetare futbollist. Të gjitha gazetaret e sportit ngacmohen nga futbollistët. Kur jemi në konferenca të ndryshme, ndodh shpesh herë që unë të jem e vetmja femër dhe terreni është plotësisht shumë mashkullor edhe sikur ti të mos jesh ndonjë yll i rënë nga qielli, kur je vetëm një vajzë mes 30 çunave, sigurisht që do bjesh në sy. Në grumbullime ne gazetaret jemi të vetëm që lejohet të hyjmë aty kështu që intrigohen pak”, tha Bejko.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat