Enca ka një kusht për fansat nëse dëshirojnë publikimin e këngës së re - Bota Sot
Enca ka një kusht për fansat nëse dëshirojnë publikimin e këngës së re

Mediale Vip

Enca ka një kusht për fansat nëse dëshirojnë publikimin e këngës së re

Më: 24 maj 2020 Në ora: 23:16
Enca

Enca është në përfundim të këngës së re.

Enca ka disa ditë që është duke paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin duket se shumë shpejt do ta nxjerrë në vizion.

Ajo gjatë ditës së sotme ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka kërkuar nga fansat e saj që të bëjnë 10 mijë komente nëse dëshirojnë që kënga të lansohet të shtunën.

Projekti mban titullin ‘Ku mete’ dhe besohet se është punuar edhe me video klip nga këngëtarja shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat