Ana Kabashi mahnit me figurën trupore - Bota Sot
Ana Kabashi mahnit me figurën trupore

Mediale Vip

Ana Kabashi mahnit me figurën trupore

Më: 24 maj 2020 Në ora: 23:18
Ana Kabashi

Ana Kabashi është një prej këngëtareve më linja të admiruara trupore, e cila josh interesim me çdo postim në rrjetet sociale.

Bukuroshja është e njohur për angazhimin e rregullt në palestër dhe në këtë mënyrë kujdeset për fizikun e saj mbresëlënës.

Gjatë fundjavës, ajo i ka shpërndarë disa imazhe në Instagram dhe përshkrimin e ka lidhur me festën e Fitër Bajramit.

“Rollatë apo bombicë, cili është deserti juaj i preferuar për Bajram”, është përshkrimi në postimin e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat