Arta Nitaj u kthehet imazheve provokuese - Bota Sot
Arta Nitaj u kthehet imazheve provokuese

Mediale Vip

Arta Nitaj u kthehet imazheve provokuese

Më: 25 maj 2020 Në ora: 00:46
Arta Nitaj

Arta Nitaj duket tërheqëse në foton e fundit.

Para fillimit të muajit të Ramazanit, Arta Nitaj kishte thënë me një postim që do të ketë më shumë kujdes për gjatë këtij muaji me postimet që bën.

Tani bukuroshja nga Kosova ka ndarë një fotografi ku  paraqitet me një minifund, dhe me pozën e marrë ka joshur ndjekësit e saj.

Aktorja/modelja ka lënë edhe një mbishkrim në mbi imazh, ku shkruan ‘Unë pash një ëndërr, kisha çdo gjë që doja”, pjesë e këngës së Billie Eilish ‘Everything i wanted’.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I had a dream I got everything I wanted ☁️ @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat