Ermal Fejzullahu shfaqet për herë të parë pas aksidentit me makinë - Bota Sot
Ermal Fejzullahu shfaqet për herë të parë pas aksidentit me makinë

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu shfaqet për herë të parë pas aksidentit me makinë

Më: 25 maj 2020 Në ora: 09:16
Ermal Fejzullahu

Pak ditë më parë këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu u bë pjesë e një aksidenti në Prishtinë teksa udhëtonte me disa anëtarë të familjes.

Makina e tij u përplas me shtyllën e një semafori.

Më pas përmes një video këngëtari tregoi se fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar dhe gjendja e tyre shëndetsore është e mirë.

Dhe ditën e djeshme Ermali shfaqet për herë të parë pas aksidentit duke postuar një foto në Instagram ku shfaqet me familjen.

Familja Fejzullahu shfaqet në drekën e Bajramit dhe gjithashtu pranë tyre shihet edhe Sabri Fejzullahu me bashkëshorten.

"Me fat festen e Fiter Bajramit te gjitheve kudo qe jeni. Shendet e begati juve dhe familjeve tuaja . Me respekt familja Fejzullahu", shkroi Ermali.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat