Këngëtarja shqiptare tregon se nuk ka veshur të brendshme - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare tregon se nuk ka veshur të brendshme

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare tregon se nuk ka veshur të brendshme

Më: 25 maj 2020 Në ora: 09:26
Beatrix Ramosaj

Njihet për pozat e saj provokative.

Por, kësaj radhe, Beatrix Ramosaj e ka ‘tepruar’ me paraqitjen e saj. Ajo në Instagram ka hedhur disa fotografi të reja ku mahniti me pamjen.

E veshur me një fustan të bardhë, bukuroshja në pah ka vënë trupin seksi që ka dhe vërehet fakti se nuk ka as të brendshme veshur e as sytjena.

Foto si këto, u pëlqyen shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She has universe in her mind. ✨🌞💛 @revolve #revolveme #GOLDENHour

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat