Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë nga dushi - Bota Sot
Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë nga dushi

Mediale Vip

Linda Halimi befason me dukjen, shfaqet pa grim e sapo dalë nga dushi

Më: 28 maj 2020 Në ora: 13:54
Linda Halimi

Linda Halimi ka pozuar me bikini para pasqyrës, e sapo dalë nga dushi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Amerikë, Linda Halimi i ka befasuar sërish ndjekësit e saj.

Me format trupore që ka arritur dhe pamjen pa grim e sapo dalë nga dushi, Linda nuk kishte se si të mos binte në sy.

Ajo këtë foto e ka ndarë me ndjekësit në Instagram derisa ka provokuar me pozën.

Gjatë kësj periudhe të pandemisë ajo ka qenë aktive duke punuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat