Mozzik dhe Getinjo kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit në Gjermani - Bota Sot
Mozzik dhe Getinjo kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit në Gjermani

Mediale Vip

Mozzik dhe Getinjo kalojnë kohë pranë njëri-tjetrit në Gjermani

Më: 28 maj 2020 Në ora: 20:54
Mozzik, Getinjo

Mozzik dhe Getinjo udhëtuan së fundi në Gjermani.

Pas disa muajsh qëndrim në Kosovë, reperi Mozzik ditë më parë shkoi në Zvicër për ta takuar vajzën Hanën.

Prej aty, reperi shkoi në Gjermani, ku menjëherë iu bashkua edhe vëllai i tij Getinjo, ky i fundit udhëtoi nga Kosova.

Së fundi, Mozzik publikoi një fotografi krah Getinjos, ku po kalonin kohë të bukur bashkë, ndërsa sipër imazhit shkruan “Dashuria mes vëllezërve”.

Mozzik dhe Getinjo po punojnë për të finalizuar projektet e reja muzikore, e kjo duhet të jetë edhe arsyeja e udhëtimit të tyre në Gjermani.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat