Me pozë atraktive, Bebe Rexha vë në dukje pjesën e pasme të trupit - Bota Sot
Me pozë atraktive, Bebe Rexha vë në dukje pjesën e pasme të trupit

Mediale Vip

Me pozë atraktive, Bebe Rexha vë në dukje pjesën e pasme të trupit

Më: 29 maj 2020 Në ora: 08:51
Bebe Rexha

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka prej muajsh që qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Ajo ka qëndruar atje e shoqëruar nga vëllai i saj, Florenti, teksa gjatë gjithë kësaj kohe izolimi nuk ka qëndruar duarkryq, por ka punuar rreth albumit të saj të ri që do të dalë në shitje këtë vit.

Bebe Rexha ndërkohë i ka mbajtur të azhurnuar fansat përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, 30-vjeçarja ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej mjaft atraktive në të bardha, teksa fotografohej nga mbrapa.

Duke mbajtur njërën dorë në të pasme, ajo theksoi pjesën e pasme të trupit ndërsa dukej mjaft tërheqëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat