“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin - Bota Sot
“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin

Mediale Vip

“Sofija” për përshëndetjen e Kurtit dhe Ahmetit: Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin

Më: 29 maj 2020 Në ora: 09:48
Sofija

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti dje ka vizituar Komunën e Prishtinës, ku është pritur nga kryetari Shpend Ahmeti.

Dyshja u përshëndeten më bërryla, e kjo nuk shpëtoi pa u komentuar nga aktori Adnan Blaku i njohur si “Sofija”.

Në profilin e tij në Instagram, ai postoi fotografinë e tyre, shoqëruar me reagimin e tij.

“Edhe 2 prova edhe vallen e Rugoves ta djegin”, ka shkruar ai.

Aktori është shumë aktiv nëpër rrjete sociale, ku komenton pothuajse cdo ngjarje në vend.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat