Ramiz Lladrovci pret në zyrën e tij reprein Don Xhon - Bota Sot
Ramiz Lladrovci pret në zyrën e tij reprein Don Xhon

Mediale Vip

Ramiz Lladrovci pret në zyrën e tij reprein Don Xhon

Më: 29 maj 2020 Në ora: 15:48
Ramiz Lladrovci pret në zyrën e tij reprein Don Xhon

Kryetari i Drenasit ka mirëpritur sot në një takim fenomenin e karantinës.

Ramiz Lladrovci kryetari i komunës së Drenasit ka aranzhuar një takim me djalin e këtij vendi Don Xhonin i cili po i bën krenar me arritjet në muzikë.

Në takim me kryetarin Lladrovci ishte edhe vëllai i Donit, Leonardi, i cili po ashtu po promovon vendlindjen e tij përmes aftësive në lojën virtuale ‘Online soccer manager’.

Ndërsa, Don Xhoni, ka falënderuar kryetarin Lladrovci për pritjen dhe ka shtuar se çdo hap i karrierës së tij, nuk do të harroj vendin e lindjes, Drenasin dhe do të mundohet që ta bëjë krenare vendlindjen dhe shtetin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat