Besa feston ditëlindjen, Elvana e uron me fjalë zemre - Bota Sot
Besa feston ditëlindjen, Elvana e uron me fjalë zemre

Mediale Vip

Besa feston ditëlindjen, Elvana e uron me fjalë zemre

Më: 29 maj 2020 Në ora: 17:11
Elvana, Besa

Elvana Gjata zgjodhi fjalët më të mira për shoqen e saj.

Besa Kokëdhima me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot ka mbushur plot 31 vjet jetë.

Urimet për këngëtaren ishin të shumta që nga mëngjesi, nuk munguan edhe ato nga kolegët më të ngushtë të Besës.

Një prej tyre ishte edhe Elvana Gjata, e cila ndau me ndjekësit një imazh të Besës në skenë dhe i bëri asaj urim të veçantë.

“Gezuar ditelindjen Besa, te kendofte zemra gjithmone! Te dua shume”, ka shkruar ajo sipër fotos së saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat