Bella provokon me këmbë të hapura, kështu i mbulon pjesët intime

Mediale Vip

Bella provokon me këmbë të hapura, kështu i mbulon pjesët intime

Më: 29 maj 2020 Në ora: 20:27
Bella Hadid

Bella Hadid ka provokuar me paraqitjen e radhës.

Modelja e njohur Bella Hadid u ka munguar pasarelave të modës, por nuk i ka harruar paraqitjet atraktive.

Ajo po qëndron bashkë me familjen e saj në një fermë në Pensilvani, ku po kalon momente të paharruara.

Së fundi, modelja ndau me ndjekësit disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet me një fustan shumë të shkurtër dhe xhaketë të gjelbër.

Bella u fotografua e ulur dhe me këmbë të hapura, ndërsa pjesët intime i mbuloi me një vazo me lule.

Në këto fotografi ajo vuri në plan të parë këmbët e gjata, ndërsa provokoi me gjoksin në fustanin transparent.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat