Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet - Bota Sot
Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

Mediale Vip

Kejvina zbërthen pantallonat për të treguar të brendshmet

Më: 29 maj 2020 Në ora: 21:38
Kejvina Kthella

Kejvina provokoi sërish ndjekësit.

Kejvina Kthella po vazhdon të ndajë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, me të cilat merr vëmendjen e ndjekësve.

Modelja, së fundi ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, në të cilat shfaqet në të brendshme të zeza.

Sipër tyre, modelja kishte veshur një palë xhinse të cilat i kishte të zbërthyera dhe njësoj veproi edhe me këmishën.

Në ato fotografi atraktive, ajo vuri në pah fizikun e përsosur dhe tatuazhin nën gji, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

“Jeta është e shkurtër të veshësh të brendshme të këqija”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotove.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life is too short to wear boring undies 😎 @loungeunderwear in love 🤩

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat