Fansi i bën një dhuratë të veçantë Besart Halimit - Bota Sot
Fansi i bën një dhuratë të veçantë Besart Halimit

Mediale Vip

Fansi i bën një dhuratë të veçantë Besart Halimit

Më: 30 maj 2020 Në ora: 23:27
Besart Halimi

Besart Halimi është befasuar nga një fans i tij.

Besart Halimi është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar, dhe këtë e ka dëshmuar edhe veprimi i fundit që i ka bërë një përkrahës.

Këngëtari ka marrë një dhuratë të veçantë nga një përkrahës i tij, të cilin e ndau me ndjekësit në Instagram.

Përkrahësi shihet teksa vishet me një maicë të bardhë në të cilën ka vendosur foton e këngëtarit teksa po performonte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat