S4MM publikon këngën e re “A8” - Bota Sot
S4MM publikon këngën e re “A8”

Mediale Vip

S4MM publikon këngën e re “A8”

Më: 31 maj 2020 Në ora: 09:11
S4MM

Në mesnatë reperi S4MM e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Miksimi dhe masterizimi i kësaj kënge mban nënshkrimin e Don Gimës, ndërsa si rëndom tekstin e ka shkruar vet reperi.

“Rrugt” ishte kënga e fundit e reperit dhe pas një pauze erdhi me “A8” e cila u mirëprit po ashtu nga fansat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat