Me një buqetë fotosh të papublikuara, romantiku Alban uron Miriamin për ditëlindje! - Bota Sot
Me një buqetë fotosh të papublikuara, romantiku Alban uron Miriamin për ditëlindje!

Mediale Vip

Me një buqetë fotosh të papublikuara, romantiku Alban uron Miriamin për ditëlindje!

Më: 31 maj 2020 Në ora: 11:16
Miriamin, Alban

Këtë 30 Maj këngëtarja Miriam Cani feston 35 vjetorin e lindjes, dhe ndonëse vetë Miriami nuk ka postuar asgjë në instagramin e saj, ka qenë urimi i bashkëshortit Albanit, ai që na kujtoi se sot familja Skënderaj feston.

Mamin e Ameli dhe Duam me siguri ky përvjetor e gjeti mē të plotësuar se kurrë, ndërsa si çdo vit urimi i bashkëshortit romantik, nuk ka munguar as kësaj here.

Nëpërmjet një buqete fotografish të papublikuara më parë, Albani ka zgjedhur ta urojë kështu të shoqen:

Gëzuar ditëlindjen shpirt. Faleminderit që i jep ngjyra jetës time!

Albani dhe Miriam janë një ndër çiftet më jetëgjatë të showbiz-it shqiptar dhe deklaratat e ëmbla që i bëjnë herë pas here publikisht njëri tjetrit i kanë shtuar edhe më fansat e dashurisë së tyre.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat