Kanita gati ta lansoj këngën e re - Bota Sot
Kanita gati ta lansoj këngën e re

Mediale Vip

Kanita gati ta lansoj këngën e re

Më: 31 maj 2020 Në ora: 14:56
Kanita

Ka disa demo gati, mirëpo tashmë është vendosur se cili do të jetë projekti i radhës në shqip nga Kanita Suma.

Këtë gjë e ka konfirmuar vetë artistja ku sërish ka bashkëpunuar me Boban Apostolov, vula e krijimeve të Kanitës.

Ky projekt do të jetë në shqip por nuk do të vonoj shumë dhe një tjetër në gjuhën angleze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat