Erjona Sulejmani ngacmon imagjinatën me pozën e re - Bota Sot
Erjona Sulejmani ngacmon imagjinatën me pozën e re

Mediale Vip

Erjona Sulejmani ngacmon imagjinatën me pozën e re

Më: 31 maj 2020 Në ora: 18:37
Erjona Sulejmani

Ndërkohë që po e ndërton karrierën e saj si modele, Erjona Sulejmani ruan kontaktin me ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale.

Ajo arrin të tërheqë vëmendje sa herë që poston imazhe të ndryshme në Instagram, ku vë në plan të parë asetet e saj.

Gjatë të dielës, bukuroshja shqiptare ka publikuar një pozë atraktive duke joshur interesimin e fansave të saj të shumtë.

Erjona shfaqet e shtrirë në plazh me bikini me material të pakët duke vënë në plan të parë pjesën e pasme të trupit të saj.

Kujtojmë që bukuroshja ka qenë e martuar me futbollistin shqiptar, Blerim Xhemaili, i cili me vite të tëra e ka përfaqësuar Zvicrën dhe ka luajtur në skuadra të ndryshme gjatë karrierës.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏻‍♀️ #erjonasulejmani

A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat