Jonida Vokshi blen gjërat e para për beben e saj - Bota Sot
Jonida Vokshi blen gjërat e para për beben e saj

Mediale Vip

Jonida Vokshi blen gjërat e para për beben e saj

Më: 31 maj 2020 Në ora: 18:56
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi është në prag të lindjes.

Jonida Vokshi është duke numëruar ditët e fundit të shtatzënisë, aktorja ka filluar t’i blej gjërat e nevojshme për lindjen e vajzës.

Gjatë periudhës së shtatzënisë, ajo ka qenë aktive me postimet në rrjete sociale dhe sot ka publikuar edhe disa imazhe ku shihet duke bërë ‘shoping’.

Në qindra e mijra herë që kam bërë shopping për vetem time, asnjëherë nuk kam përjetuar këtë ndjesi kur zgjedh gjërat e tua! Hajde,mos vono më”, ka shkruar Jonida krahas fotos. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat