Xhensila dhe Besi ndajnë momente të lumtura nga vikendi i tyre - Bota Sot
Xhensila dhe Besi ndajnë momente të lumtura nga vikendi i tyre

Mediale Vip

Xhensila dhe Besi ndajnë momente të lumtura nga vikendi i tyre

Më: 31 maj 2020 Në ora: 22:15
Xhensila dhe Besi

Çifti po shijojnë në maksimum këto ditë pushimi.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë qëndruar në kontakt me fansat e tyre këto muaj të pandemisë duke publikuar postime të ndryshme.

Sot, gjatë ditës këngëtarja ka publikuar disa imazhe të reja ku shfaqet në momente të lumtura me komedianin pran një ujëvare.

“Unë dhe ti Bes Kallaku, çelësi i zemrës”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Une dhe [email protected]_kallaku ❤️ #çelsizemres

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat