Don Xhon së shpejti me projekt të ri - Bota Sot
Don Xhon së shpejti me projekt të ri

Mediale Vip

Don Xhon së shpejti me projekt të ri

Më: 31 maj 2020 Në ora: 23:01
Don Xhon

Don Xhon ka publikuar një pjesë të këngës së re.

Don Xhon ka arritur që me disa ‘freestyle’ të bëhet një nga emrat më të komentuar në shoubiz, dhe publikua mezi po presin një projekt të ri nga ai.

Dhe si duket kjo dëshirë do plotësohet shumë shpejt nga reperi, ai para pak minutave hyri ‘live’ në Instagram ku ndau me fansat një pjesë të projektit të ri.

Don Xhon nuk dha ndonjë informatë lidhur me datën e publikimit a po titullin e këngës.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sa jan tu prit full kongen e re nga Don Xhoni konfirmoni me like & komente ?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat