Mbulohet moderatorja e njohur shqiptare - Bota Sot
Mbulohet moderatorja e njohur shqiptare

Mediale Vip

Mbulohet moderatorja e njohur shqiptare

Më: 31 maj 2020 Në ora: 23:37
Dojna Mema

Dojna Mema ka marrë vëmendje me fotosesionin e fundit.

Moderatorja e njohur shqiptare, Dojna Mema është një  ndër  personazhet më të dashura për publikun shqiptar, për shkak të energjisë që përçon përmes ekraneve televizive.

Prezantuesja është një përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, dhe së fundmi me fotosesionin e bërë ka marrë vëmendje tek ndjekësit e saj.

Dojna Mema ka publikuar një fotografi ku shihet e mbuluar me shami, dhe mori mijëra pëlqime dhe komente për këtë paraqitje. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

• كلمتني بصمت • Photography by @endritmertiri Make-up : @makeupbysuela Styling by @ksela_lara

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat