Sot, ditë e veçantë për këngëtaren Gili - Bota Sot
Sot, ditë e veçantë për këngëtaren Gili

Mediale Vip

Sot, ditë e veçantë për këngëtaren Gili

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 08:49
Gili

Gili ka treguar se sot për të është ditë e veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gili, sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo pasi djali i saj i madh, Roberti, feston ditëlindjen e tij të 29-të. Këngëtarja ka vendosur ta uroj publikisht nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Sot 29 vite më parë erdhe ti BIRI IM i parë ROBERT për të më mësuar se në këtë jetë ja vlenë për të jetuar e sakrifikuar për një djalë si ti!Ti je lumturia e krenaria e mamit babit dhe vëllaut tënd Redonit !I bëfsh ”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat