Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini - Bota Sot
Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini

Mediale Vip

Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 13:32
Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri ka treguar format trupore në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri duket tejet tërheqëse në foton e fundit.

E veshur në bikini të zeza ajo ka treguar ngjyrën që e ka marrë nga rrezet e diellit dhe nuk dihet nëse është foto e re apo nga arkiva.

“Gëzuar 1 qershori”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë me të cilën sigurisht se ka marrë vëmendjen e ndjekësve për shumë arsye.

Fillimisht shkak i pandemisë njerëzve po u mungon plazhi, dhe liria pa kufizime, në anën tjetër format trupore dhe ngjyra që ka marrë lënë për të dëshiruar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 1 June ❤️

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat