Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini - Bota Sot
Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini

Mediale Vip

Anxhela Peristeri ‘mahnit’ me foton e fundit, shfaqet joshëse në bikini

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 14:45
Anxhela Peristeri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri duket tejet tërheqëse në foton e fundit.

E veshur në bikini të zeza ajo ka treguar ngjyrën që e ka marrë nga rrezet e diellit dhe nuk dihet nëse është foto e re apo nga arkiva.

“Gëzuar 1 qershori”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë me të cilën sigurisht se ka marrë vëmendjen e ndjekësve për shumë arsye.

Fillimisht shkak i pandemisë njerëzve po u mungon plazhi, dhe liria pa kufizime, në anën tjetër format trupore dhe ngjyra që ka marrë lënë për të dëshiruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat