Brenda ambientit të shtëpisë moderne të Teuta Krasniqit - Bota Sot
Brenda ambientit të shtëpisë moderne të Teuta Krasniqit

Mediale Vip

Brenda ambientit të shtëpisë moderne të Teuta Krasniqit

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 22:05
Teuta Krasniqi

Teuta Krasniqi e ka prezantuar një kënd të shtëpisë moderne.

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, gjatë periudhës së pandemisë kohën më të madhe e ka kaluar pranë familjes.

Ajo ka publikuar foto të vajzave, e edhe së bashku me Adonisin, njësoj si ka vepruar në postimet e fundit ku tregone dhe disa kënde të shtëpisë së tyre moderne.

Image
Insta

Teuta e ka publikuar edhe imazhin e ëmbël të Tarës pranë Adonisit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat