Arta Nitaj thekson figurën trupore - Bota Sot
Arta Nitaj thekson figurën trupore

Mediale Vip

Arta Nitaj thekson figurën trupore

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 06:30
Arta Nitaj

Arta Nitaj bën pjesë në listën e bukurosheve shqiptare që tërheqin interesimin e faqeve rozë, sa herë që publikojnë imazhe të reja në rrjetet sociale.

Modelja e shndërruar në aktore dhe prezantuese është e njohur për linjat e admiruara trupore.

Ajo numëron mbi 229 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri pozat e reja të saj.

Gjatë të martës, Arta e ka pozuar me veshje sportive duke vënë në plan të parë figurën e mahnitshme trupore, ndërsa për më pak se një orë ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Vlen të përmendet se bukuroshja u bë e njohur për publikun e gjerë përmes hit serialit komik, “O Sa Mirë”, në të cilin luajti rolin e Xhesikës. Njëherësh, ajo është shfaqur edhe në disa videoklipe muzikore, si edhe ka bërë rolin e prezantueses.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brand new season 🤫 @andidecani 📸

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat