I lodhur nga koronavirusi, ylli latin dëshiron t’iu kthehet koncerteve - Bota Sot
I lodhur nga koronavirusi, ylli latin dëshiron t’iu kthehet koncerteve

Mediale Vip

I lodhur nga koronavirusi, ylli latin dëshiron t’iu kthehet koncerteve

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 11:53
Maluma

Maluma pret me padurim koncertet.

Për shkak të pandemisë COVID-19, artistët po pësojnë humbje të mëdha financiare nga anulimi i koncerteve.

Ata presin me padurim që ato të fillojnë dhe t’i kthehen punës me ritmin që e kanë bërë para kësaj periudhe.

Ylli latin, Maluma, me anë të një postimi që e bëri së fundi në Instagram, thotë se dëshiron t’iu kthehet sa më shpejt koncerteve.

“Në dreq koronavirusi, dua të kthehem në turne tani”, ka shkruar ai në fotografinë ku shihet duke treguar gishtin e mesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat