Anita i kushton fjalë romantike Ramushit - Bota Sot
Anita i kushton fjalë romantike Ramushit

Mediale Vip

Anita i kushton fjalë romantike Ramushit

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 17:06
Anita publikoi një fotografi krah Ramushit.

Anita publikoi një fotografi krah Ramushit.

Anita Muçaj si rrallëherë vendosi që të publikojë fotografi bashkë me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Në imazhin e shkrepur në një restaurant, ku të dy dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe të buzëqeshur, ajo ia shtoi edhe disa fjalë zemre.

“Se mali me mal nuk bashkohet e zemrat takohen nje dite…”, ka shkruar Anita.

Kujtojmë se Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj janë prindër të tre fëmijëve, një vajzë e dy djemë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat