Ritëm, vallëzim dhe plot ngjyra sjell Laura Krliu në projektin e ri - Bota Sot
Ritëm, vallëzim dhe plot ngjyra sjell Laura Krliu në projektin e ri

Mediale Vip

Ritëm, vallëzim dhe plot ngjyra sjell Laura Krliu në projektin e ri

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 19:52
Laura Krliu

"Nata e fundit" më në fund ka ardhur nga artistja Laura Krliu, e cila ishte planifikuar të vinte me videoklip dhe më herët por gjendja e pandemisë se lejoi.

Por me rëndësi tashmë ky projekt mjaft i bukur ka ardhur në kanalin Youtube dhe ia vlen ta shijoni e ta kërceni.

Këngëtarja bukuroshe ka ardhur me plot stil po duke bashkuar dy dashuritë e saj, të parin këndimin me të dytin atë të vallëzimit.

Vera sapo ka trokitur e si duket kjo këngë e përshtatur mjaft mirë me këtë stinë do të jetë vërtetë një hit.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat