Kush është aktori turk që la të dashurën për “ Hyrremin”! - Bota Sot
Kush është aktori turk që la të dashurën për “ Hyrremin”!

Mediale Vip

Kush është aktori turk që la të dashurën për “ Hyrremin”!

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 07:29
Meryem Uzerli

I dha fund papritur lidhjes së tij trevjecare me Kayla Manukyan dhe mediat në Turqi po gëlojnë: sipas tyre, arsyeja e shembjes së marrëdhënies së Çağlar Ertuğrul ( e cila dukej sikur po shkonte drejt martesës), është aktorja e njohur Meryem Uzerli, apo “ Hyrremi”, sic e njohim ndryshe.

Duke cituar burime nga shtypi turk, gazetat rozë në Kroaci thonë se Meryem, 36 vjeçe, mbeti shumë e befasuar nga aktori simpatik.

Ata nisën të komunikonin me njëri tjetrit fillimisht si shokë pas atij takimi të parë, por thuhet se gjërat kanë shkuar ngadalë në një nivel tjetër. Nuk dihet ende sa të vërteta janë këto pretendime dhe deri tani, asnjëri prej aktorëve, nuk ka bërë ndonjë koment.

Image
Çağlar Ertuğrul
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat