Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur - Bota Sot
Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur

Mediale Vip

Klea Huta poston foto e ëmbël me djalin e porsalindur

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 13:47
Klea Huta dhe Elgit Doda

Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda dy ditë më parë janë bërë prindër.

Lajmin e bukur e bëri me dije vetë moderatorja. Çifti me padurim po e prisnin ardhjen në jetë të djalit të tyre.

Të voglin ata e kanë pagëzuar me ermrin e veçantë Krid.

Image

Moderatotrja po përjeton ndjesinë më të bukur të të qenurit nënë dhe këtë e dëshmojnë dhe me fjalët. Me anë të një postimi në Instagram shihet Kridi që i ka kapur gishtin ndërsa mbi foto moderatorja ka shkruar: ‘Ti më ndryshove jetën’.

Sakaq, të gjithë po presim me padurim të shohim portretin e të voglit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat