Fjolla Morina kalon fundjavën në bregdetin shqiptar - Bota Sot
Fjolla Morina kalon fundjavën në bregdetin shqiptar

Mediale Vip

Fjolla Morina kalon fundjavën në bregdetin shqiptar

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 15:32
Fjolla Morina

Fjolla po kalon fundjavën në Shqipëri.

Edhe Fjolla Morina këtë fundjavë me mot të ngrohtë vendosi ta kalojë në begdetin shqiptar.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa imazhe, ku shfaqet duke u relaksuar në hotelin ku po qëndron dhe në plazh.

Ajo në një video që publikoi në InstaStory shfaqet e veshur me rrjetë teksa po merrte rreze dielli, ndërsa filmoi vajzën në pishinë.

Për ndryshe, Fjolla Morina së fundi ka qenë e angazhuar në hapjen e një biznesi privat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat