Majlinda mahnitë me format trupore, publikon fotografi nga dhoma e hotelit - Bota Sot
Majlinda mahnitë me format trupore, publikon fotografi nga dhoma e hotelit

Mediale Vip

Majlinda mahnitë me format trupore, publikon fotografi nga dhoma e hotelit

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 18:01
Majlinda Zeka

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saj në publik, stilin dhe format e saj trupore.

Pas lehtësimit të masave dhe hapjes së kufijve pas pandemisë, Majlinda ka vizituar Shqipërinë.

Ajo së fundi ka publikuar disa forograi nga një dhomë e hotelit ku po qëndron.

Në imazhet e publikuara, modelja nga Prishtina mahnit me format e saj trupore, ani pse ajo është nënë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat