Marina Vjollca sinonim i elegancës - Bota Sot
Marina Vjollca sinonim i elegancës

Mediale Vip

Marina Vjollca sinonim i elegancës

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 20:39
Marina Vjollca

Marina Vjollca ka ndarë disa fotografi para puntatës së radhës.

Marina Vjollca është një nga emrat më të komentuara në shoubiz, kjo pasi moderatorja është nga më të mirat në profesionin e saj.

Ajo para disa minuatave ka lansuar një fotografi në Instagram, para puntatës së radhës të emisionit ‘Klanifornia’, ajo duket shumë elegante me fustanin e përzgjedhur.

Në imazhin e ndarë, Marina shihet teksa ngreh fustanin lartë dhe si mbishkrim të fotos shkroi “Llastice apo goce shembullore”.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Llastice apo goce shembullore?🤔😄

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat