Lamborghini Huracan EVO, dhurata 200 mijë euroshe e gruas për Insignen - Bota Sot
Lamborghini Huracan EVO, dhurata 200 mijë euroshe e gruas për Insignen

Mediale Vip

Lamborghini Huracan EVO, dhurata 200 mijë euroshe e gruas për Insignen

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 22:38
Lorenzo Insigne dhe Genoveffa ‘Jenny’ Darone

Futbollisti italian, Lorenzo Insigne, ka marrë një superdhuratë për ditëlindje nga bashkëshortja e tij, Genoveffa ‘Jenny’ Darone.

Lojtari i Napolit të enjten (4 qershor) ka mbushur 29 vjet, ndërsa gruaja e tij është kujdesur për ta befasuar.

Lamborghini në vlerë prej 200.000 eurosh i kishte arritur në shtëpinë e tij në Posillipo, ndërsa një fotografi të veturës e ka publikuar NapoliMagazine.com.

Modeli Huracan EVO zhvillon 600 KF dhe arrin shpejtësi maksimale prej 325 km/h, ndërsa shpejtësinë prej 0-100 km/h e arrin për 2.9 sekonda.

Insigne dhe Jenny janë martuar në vitin 2012 dhe janë prindër të dy fëmijëve. 
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat