Yll Limani ndan me fansat një pjesë të klipit të ri - Bota Sot
Yll Limani ndan me fansat një pjesë të klipit të ri

Mediale Vip

Yll Limani ndan me fansat një pjesë të klipit të ri

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 23:16
Yll Limani

Yll Limani është në përfundimi të projektit të ri.

Fansat janë të ngazëllyer me postimin e fundit të Yll Limanit, duket se këngëtari pas disa javëve vonesë ka vendosur që më në fund të publikojë projektin e ri.

Këngëtari ka publikuar një video të shkurtër në Instagram ku ndarë disa sekuenca nga kënga e re, ndonëse ende nuk bën të ditur një datë të lansimit.

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Ylli është ‘Engjëj’ dhe ka arritur të arkëtoj mbi 6 milionë klikime në platformën e Youtubes.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat