Cricket ka gati ‘EP’-n ‘Nostalgjia’ - Bota Sot
Cricket ka gati ‘EP’-n ‘Nostalgjia’

Mediale Vip

Cricket ka gati ‘EP’-n ‘Nostalgjia’

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 23:21
Cricket

Producenti ka njoftuar se do lansoj nga një këngë për çdo javë.

Cricket konsiderohet si një nga producentët më të mirë në trojet shqiptare, hite të shumta mbajnë nënshkrimin e tij.

Producenti ka bërë të ditur se gjatë qëndrimit në karantinë ka punuar shumë në këngë të reja, dhe ka finalizuar një ‘EP’ të cilin e ka titulluar ‘Nostalgjia’.

Donati me anë të një postimi të bërë në Instagram, thotë se shumë shpejt do filloj publikimin e këngëve, dhe çdo javë do e lëshoj nga një. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat