Georgina shfaq këmbët seksi në fustan të shkurtër - Bota Sot
Georgina shfaq këmbët seksi në fustan të shkurtër

Mediale Vip

Georgina shfaq këmbët seksi në fustan të shkurtër

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 13:07
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez vazhdon të marrë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjet joshëse.

Partnerja e Ronaldos, së fundi publikoi një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër, të zi, ndërsa sipër kishte veshur një këmishë të bardhë.

Ajo dukej elegante teksa vuri në plan të parë këmbët seksi e ulur pranë pianos, ndërsa realizoi selfie tërheqëse.

Georgina së fundi është komentuar shumë për fizikun, teksa po tregon format trupore nga palestra.

Georgina Rodriguez bashkë me Cristiano Ronaldon dhe fëmijët muajt e fundit kanë qëndruar të vetizoluar në Itali.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat