Enca thyen rrjetin, shfaqet pothuajse nudo në plazh - Bota Sot
Enca thyen rrjetin, shfaqet pothuajse nudo në plazh

Mediale Vip

Enca thyen rrjetin, shfaqet pothuajse nudo në plazh

Më: 17 qershor 2020 Në ora: 11:30
Enca Haxhia

Enca njihet për stilin ekstravagant dhe natyrën e saj pa komplekse.

Së fundmi ajo ndodhet me pushime në jugun e Shqipërisë dhe ka vensosur të publikojë një foto, ku shfaqet pothuajse nudo edhe pse me kurriz.

Format e saj bien menjëherë nê sy dhe kjo nuk u ka shpëtuar as ndjekësve, të cilët kanë nxituar të komentojnë.

Image

Foto ka marrë mijëra pëlqime e komente, të cilat janë kryesisht mbi format seksi të këngëtares.

Kujtojmë se disa ditë më parë Enca ka publikuar këngën e saj më të re “Ku mete”, e cila është pritur mjaft mirë nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat