Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës - Bota Sot
Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës

Mediale Vip

Xhemi Shehu zbulon barkun e rrumbullakosur të Arbanës

Më: 25 qershor 2020 Në ora: 11:16
Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani po pret plot emocion të bëhet nënë për herë të dytë. Arbana gjatë kësaj kohe ka preferuar të mos e ekspozojë barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale dhe deri tani nuk ka zbuluar as gjininë e bebushit që po pret.

Mirëpo një foto e postuar nga Xhemi Shehu na ka treguar sesi duket moderatorja me barkun e rrumbullakosur. Dy mikeshat e ngushta mbrëmjen e djeshme e kaluan bashkë dhe Xhemi nuk ngurroi të postojë një foto ku Arbana shfaqet duke ngrënë një ëmbëlsirë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat